Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

ГПУ відкрила щодо Гончаренка кримінальне провадження

ГПУ відкрила щодо Гончаренка кримінальне провадження, - Українська правда.

Генеральна прокуратура порушила щодо народного депутата від БПП Олексія Гончаренка кримінальне провадження за ст.110 КК "посягання на територіальну цілісність і недоторканність України" та ст. 161 - "порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, належності і їх ставлення до релігії".

Це випливає з відповіді ГПУ на депутатське звернення нардепа від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, яку розмістив у своєму Facebook нардеп Андрій Лозовий.

Як зазначив Лозовий, зокрема, йдеться про просування Гончаренком "ідей "русского мира" в Одесі, зустрічі з кураторами з ФСБ і підривну антиукраїнську діяльність в цілому".

Лозовий додав, що провадження відкрито після звернення до ГПУ Ігоря Мосійчука, яке було підкріплене "якісною доказовою базою, зокрема відеозаписами". 

У свою чергу сам Гончаренко у своєму блозі на Українській правді заявив, що "готовий до перевірки, аж до виміру рівня "вати" у моїй крові".

"Просування "русского мира" - це мабуть, коли я захищав Україну 2 травня 2014 року в Одесі у центрі і біля Будинку профспілок. "Зустріч з кураторами ФСБ" - це, мабуть, коли опричники Путіна заарештували мене на марші пам'яті Нємцова у Москві, на якому я йшов з портретом Надії Савченко в руках. Мої "куратори" ще й побили мене, мабуть для відводу очей. А посягання на територіальну цілісність України - це мабуть, коли я в день "референдуму" в Криму прорвався на дільницю, де голосував Аксьонов з українським прапором в руках", - зазначив Гончаренко.

При цьому він додав, що Мосійчук "отримує за направлення депутатського звернення в Генпрокуратуру 3000-5000 доларів".

"Генпрокуратуру відкрила кримінальне провадження і проведе перевірку... Схоже, пакет грошей, який Мосійчук брав за вирішення питань на очах у всієї країни, перекочував нашим доблесним правоохоронцям. І Севрук ... підписав відповідь Мосійчуку", - додав нардеп.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ