Слухай онлайн
Спорт

Гравець збірної України отримав позитивний тест на Covid-19

Баскетболіст іспанської «Фуенлабради» і збірної України В'ячеслав Бобров повернувся в Україну на час карантину, де й виявив хворобу.

Після того, як стало відомо про хворобу В'ячеслава, він звернувся до людей на своїй сторінці у Instagram.

«Всім привіт! Для багатьох вже не секрет, що у мене позитивний результат на коронавірус! Зараз я перебуваю ще в лікарні, так як крім коронавірусу у мене ще одностороння пневмонія. Прошу всіх поставитися до цієї проблеми серйозніше, так як це може статися з кожним. Можу припустити, що захворів, коли повертався додому з Іспанії. Дуже багато людей в аеропорту були без масок і неналежним чином поставилися до здоров'я інших людей. Очікував більш жорсткої перевірки після прильоту, але у нас всього лише перевірили температуру при виході з літака. Ніхто не міг перевірити, чи пив хтось жарознижуючі таблетки під час польоту, чи було комусь погано. У всіх була одна мета — повернутися на батьківщину, а там вже як буде... Ми повернулися 16-го березня, в останній день, коли закрили кордони. Через два дні у мене вперше піднялася температура до 37-ми. На що я не дуже звернув увагу, так як списав на втому від переїздів. На другий день майже вночі у мене піднялася температура до 38,5. Я випив жарознижуюче. Ближче до вечора п'ятниці у мене знову повернулася температура 38,4. Швидку зумів я викликати тільки з третього разу, так як потрапляв на диспетчерів обласних лікарень. Кожній з яких я пояснював одну й ту ж саму інформацію: звідки я прилетів, які у мене симптоми. Мене привезли в Олександрівську лікарню в центрі міста, біля «Гулівера». Після дезінфекції мене впустили в приймальне відділення лікарні. Склали протокол, анкету, зібрали всі дані і зробили тест на грип та експрес-тест на коронавірус. Грипу у мене не виявилося, температура вже піднялася до 39,3. Експрес-тест не показав, чи є у мене коронавірус, чи ні. Лікарі сказали, що я потрапляю до зони ризику і відправили мене в палату. На наступний день мені зробили розширений тест на коронавірус і рентген легенів. Кашлю у мене не було, але було ускладнене дихання усередені легенів. Це зі слів лікаря. На третій день в лікарні мені почали колоти антибіотики. Плюс моя дівчина передала список медикаментів, яких не вистачає на всіх. Тому доводиться чекати, коли доставлять потрібні препарати. У понеділок на цьому тижні у мене взяли ще два тести, перший знову нічого не міг показати.

Коли нарешті прийшов результат чергового тесту, виявилося, що я був заражений. Але поки ми чекали відповідей, мій організм сам поборов вірус! Зараз лікування спрямоване на пневмонію. Тепер мені залишається чекати, коли пройде період, і я перестану бути носієм і зможу повернутися додому. Хочу сказати окремі слова подяки лікарям, медсестрам і всьому персоналу, які кожен день борються за наші життя. У них теж є близькі і сім'ї. Але вони не шкодуючи себе роблять все, щоб уберегти нас від цього. У них мало захисних костюмів, катастрофічно не вистачає масок і медикаментів. Будь ласка! Поставтеся до цього серйозно !!! Незважаючи на втому лікарів, тут не грубіянять, не підіймають голос, завжди привітно ставляться, бажають завжди якнайшвидшого одужання. Дякую вам велике за все! Будь ласка, мийте частіше руки, обробляйте антисептиком руки, речі, предмети яких ви торкаєтеся. Не лінуйтеся, ви можете врятувати себе і своїх близьких, уберегти їх від усього цього. Будьте здорові!!».

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, ФБУ зупинила всі змагання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");