Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Херсонщину розміновуватимуть за допомогою комплексів DOK-ING MV-4 та MV-10

Херсонська область отримала два механізованих комплекси розмінування DOK-ING MV-4 та MV-10, виготовлених у Хорватії.

Фото з каналу Олександра Прокудіна

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Ці комплекси одні з найкращих у світі роботизованих систем для розмінування. Вони здатні здійснювати розмінування території з продуктивністю роботи до 4 000 – 5 000 метрів квадратних в день в залежності від складності виконання завдань. Функціонал цих комплексів – фантастичний, проте головна їх перевага – збереження життів саперів“, – сказав Прокудін.

Фото з каналу Олександра Прокудіна

Як пише МілітарнийDOK-ING MV-4 – це легкий роботизований комплекс для розмінування. Корпус та конструкції можуть витримувати детонацію мін та боєприпасів. Ефективність MV-4 перевірена в реальних бойових умовах.

Комплекс має замінні інструменти, які дозволяють виконувати різний спектр завдань для підготовки території. За допомогою MV-4 проводять механічну підготовку ґрунту та розмінування, механічний огляд та очищення території, пошук предметів, що можуть бути закопані тощо.

Фото з каналу Олександра Прокудіна

DOK-ING MV-10 – роботизована система для розмінування. Виробник вказує, що це найпотужніша система у світі у своїй категорії. Спереду комплексу встановлено ланцюговий інструмент під дією якого спрацьовують протипіхотні та протитанкові міни. Також на комплексі є культиватор, який виконує вторинну обробку та підтримує постійну глибину рихлення.

Також можна використовувати додаткове обладнання – роликовий, лезовий та збиральний блок. MV-10 керується одним оператором за допомогою пульта дистанційного керування. Максимальна глибина очищення ґрунту – 60 см.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ