Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

ХІ Світовий Конґрес Українців відбудеться в Києві 24-27 листопада

24-27 листопада 2018 р. у Києві, Україна, відбудеться XІ Світовий Конґрес Українців (XI Конґрес СКУ), який підсумує діяльність Світового Конґресу Українців (СКУ) за 2013-2018 рр. та виробить напрямні своєї діяльності на наступний чотирирічний період. Цей Конґрес пройде під цьогорічним гаслом СКУ “Зміцнюймо українську державність для кращого майбутнього!”.

На пoчатку XI Конґресу СКУ його учасники долучаться до державних заходів України у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рр., які в цей час будуть проходити в Києві.  

У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь делегати та гості з мережі СКУ, яка на сьогодні охоплює 57 країн світу, а також почесні гості - державні високопосадовці та представники громадянського суспільства з України і країн проживання української діаспори.

Протягом XI Конґресу СКУ буде представлено діяльність структур СКУ і його складових організацій та обговорено актуальні для української спільноти питання під час низки сесій і круглих столів. Делегати та гості XI Конґресу СКУ розглянуть теми, які пов’язані з міжнародною підтримкою України в питаннях оборони, реформування, економіки і гуманітарної допомоги; з позитивним іміджем України, закордонним українством, українською національною пам’яттю, українською мовою, розвитком українських громад у різних регіонах світу, формуванням свідомих українців, українським молодіжним рухом та зі співпрацею українців діаспори з етнічними і релігійними громадами країн світу.

У останній день XI Конґресу СКУ, 27 листопада 2018 р., буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 57 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом та в 2018 р. набув статусу учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ