Слухай онлайн
Політика

Інтерпол відмовився шукати Саакашвілі, - Одеська ОДА

Інтерпол відмовився оголошувати екс-президента Грузії та главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в міжнародний розшук. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Одеської ОДА.

У відповідь на заходи, які вживає Уряд в Тбілісі, керівний орган Інтерпола в Ліоні прийняв рішення про те, що будь-яке переслідування екс-Президента Грузії Михайла Саакашвілі є неприпустимим, оскільки це суперечить Статуту Інтерпола, що свідчить про наявність ознак політичного переслідування. Відповідні листи розіслані всім національним бюро-членам Інтерпола. Аналогічні резолюції в минулому приймали: Європейський Парламент, Рада Європи та інші міжнародні авторитетні організації. Уряд Грузії, який контролюється найбільшим приватним акціонером Газпрому Іванішвілі, продовжує, всупереч міжнародній спільноті та на вигоду  Москві, пародію суду над Саакашвілі, звинувачуючи його у розтраті державних коштів на прийом іноземних делегацій та перебільшення витрат на Адміністрацію Президента. При цьому, накладено арешт на 75 кв.м. будинку, який належить Саакашвілі та на 16-ти річну «Хонду» його бабусі. Варто нагадати, що під час президентства Саакашвілі бюджет Грузії збільшився в 11 разів, а країна була визнана однією з найменш корумпованих в Європі. 

Нещодавно, навіть офіційний спікер нинішнього Президента Маргвелашвілі заявила, що підстави для порушення кримінальної справи проти Саакашвілі «виглядають несерйозними».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");