Ще трьох дітей вдалося повернути на підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої Херсонщини та з Росії.
Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець у Telegram.
"Хлопчика 2008-го року народження і дівчинку 2011-го вдалося вивезти з ТОТ Херсонської області, і братик з сестричкою вже поряд зі своєю мамою.
Третій хлопчик 2011-го року народження вже теж поряд зі своєю мамою. За сприяння Офісу омбудсмана мама його забрала на території Грузії. Хлопець прагнув повернутися в Україну з РФ до матері, після того, як його батько вивіз без дозволу", - йдеться в повідомленні.
Лубінець зазначив, що дітей повернули в рамках плану дій президента України Bring Kids Back UA за посередництва держави Катар, також до повернення дітей долучаються громадські організації та міжнародні партнери.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ