Слухай онлайн
Здоров'я

Клаус Екснер та львівські хірурги планують прооперувати 25 дітей зі складними вадами

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/2
У Львові з благочинною місією перебуває відомий пластичний хірург з Німеччини – професор Клаус Екснер. На базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні знаний доктор спільно з львівськими хірургами вже проконсультував 34 дитини зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України. Відтак, до кінця тижня тут планують прооперувати 25 юних пацієнтів, - інформує пресслужба ЛМР.

Відомий пластичний хірург з Німеччини знову консультує та оперує дітей у Львові

"Ми працюємо з неділі, відколи я прибув до Львова. Раніше ми приймали всіх пацієнтів тут, у цьому приміщенні, сім’ї чекали і було довго, але цього разу, зважаючи на карантин, пацієнти були розподілені по кімнатах разом з батьками. Таким чином ми змогли спланувати проведення операцій – думаємо, їх буде 25, а може й більше, бо хочеться допомогти якомога більшій кількості дітей.

Це дуже різні операції, багато дітей мають вроджені вади обличчя – не можуть відкрити свої повіки і тому мусять ходити, закидаючи голову, щоби щось бачити. Багато дітей постраждали внаслідок травм, і відповідно, мають наслідки цих травм, які ми також стараємося лікувати. Є дітки з гемангіомами, є дуже багато різних випадків, і ми стараємося в силу своїх можливостей прийняти їх і їм допомогти", - зазначив у коментарі професор Клаус Екснер.

А відтак, доктор подякував українському футболісту Олександру Зінченку за те, що він профінансував приїзд німецьких лікарів до Львова.

Зокрема, йдеться про такі вади у дітей, як вроджений птоз верхньої повіки, вроджена деформація вушної раковини, гемангіоми, посттравматичні рубці, постопікові рубці. Операції професор проведе спільно з українськими лікарями.

"Щоразу професор приїжджає в Україну і робить такий жест доброї волі, допомагає нашим дітям. Хочу подякувати також за те, що він передає цей неоціненний досвід і навчає наших лікарів. Думаю, і в подальшому ця співпраця буде продовжуватися, і наші спеціалісти будуть ставати ще більш успішними і фаховими. Дякую професору Клаусу Екснеру і Олександру Зінченку за ту неоціненну допомогу для нас", - зазначила в коментарі керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

"Лікарню творять люди, які тут працюють. Тому я хочу подякувати тим людям, які сьогодні творять історію тут і допомагають дітям. Тому що в руках медиків найцінніше – людське здоров’я, і я вам дякую за це", - сказав керівник 8-ї міської клінічної лікарні Василь Трунквальтер.

До слова, це уже 13-й візит відомого німецького хірурга до Львова за останні 9 років. Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників "BigShoe". З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (зазвичай – весною та восени) приїздить до Львова і допомагає дітям позбутися складних вроджених чи набутих вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.

Зазначимо, загалом за період співпраці, Клаус Екснер оглянув близько 600 пацієнтів з вродженими вадами, післяопіковими рубцевими деформаціями, раневими дефектами, та разом з українськими лікарями прооперував понад 250 хворих з усіх областей України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ