Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура  |  Війна на Донбасі  |  Історія

Книга "Дівчата зрізають коси" перемогла в рейтингу "Книжка року-2018"

Видання Українського інституту національної пам'яті - збірник спогадів жінок, які брали участь в російсько-українській війні «Дівчата зрізають коси», авторства Євгенії Подобної серед переможців Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018», в номінації «ОБРІЇ».

Список переможців був оголошений 8 лютого 2019 року в Українському домі під час урочистої церемонії нагородження ХХ Всеукраїнського рейтингу "Книжка року". Про це повідомила прес-служба Українського інституту національної пам'яті.

Переглянути весь список номінантів можна за посиланням.

Нагадаємо, що книга “Дівчата зрізають коси”- це спогади 25 жінок-воячок, які брали участь в російсько-українській війні у складі Збройних сил України та добровольчих підрозділів у 2014-2018 рр. як стрілки, кулеметниці, медики, мінометниці, снайперки та ін.

У спогадах йдеться про бойові операції різних років на Луганщині та Донеччині, про звільнення українських міст та сіл від окупантів, спогади про побратимів, місцевих мешканців, воєнний побут, а також роздуми про становище жінки в українському війську в різні періоди війни. Розповіді доповнені фотографіями із зони бойових дій.

Ці історії було записано з листопада 2017 до липня 2018 року воєнною кореспонденткою Євгенією Подобною.

Завантажити електронний варіант книги можна тут.

Довідково. Книжка року — рейтинг книжок який проводить Центр рейтингових досліджень «Еліт-Профі»як благодійну акцію для просування українського книговидання. Цого року переможців обирали серед восьми категорій: "Минувшина", "Обрії", "Дитяче свято", "Візитка", "Хрестоматія", "Софія" і "Красне письменство"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");