Слухай онлайн
Політика

Коаліція може бути посилена шляхом входження до неї НУНС – Жванія

Консультації стосовно переформатування чинної коаліції тривають. Про це заявив в ефірі програми «Правда Віталія Портнікова» народний депутат Давид Жванія, – повідомила його прес-служба. «Консультації тривають з метою посилення коаліції шляхом входження туди фракції НУНС, де є як прибічники, так і противники такого рішення», - розповів він.

 

Водночас Жванія зазначив, що зараз «уряд повинен не бігати за популярністю, дешевими трюками, а вибудовувати серйозну дискусію, внаслідок чого будуть ухвалюватися непопулярні, але необхідні країні рішення». Народний депутат підкреслив, що наразі необхідно, щоб рішення приймалися у діалозі між владою і опозицією.

Він наголосив: «У період кризи опозиція зобов’язана вжитися у нову роль – змушувати уряд ухвалювати рішення. Опозиція повинна сперечатися з владою в такій тональності, щоб більшість не боялася іти на непопулярні кроки». Водночас Жванія закликав опозицію не гратися у війну, не йти на протистояння заради принципу. «Часу на фобії і міфи, пусті суперечки немає. Це остаточно знищить економіку, позбавить нас усіх можливостей виходу з кризи», - вважає він. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");