Слухай онлайн
Політика

Колесніченко: "У нас фашизм гордо піднімає голову"

"Регіонал" Вадим Колесніченко вважає, що законопроект, який передбачає екзамен з української мови для претендентів на держпосади, суперечить міжнародним зобов’язанням України.

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Я вже зв’язався з фахівцями, які найближчим часом підготують переклад цього законопроекту на англійську мову. Після цього ми відправимо його для ознайомлення депутатам Європарламенту", - повідомив Колесніченко.

На його переконання, ознайомившись із текстом законопроекту, європейські парламентарі повинні врахувати гуманітарні наміри опозиції при підготовці чергової резолюції по Україні.

"Необхідно, щоб вони (депутати Європарламенту) усвідомили те, що в Україні не просто росте фашистська загроза, у нас фашизм уже фактично гордо піднімає голову, підтвердження чому – відверто ксенофобські законопроекти представників опозиції", - заявив "регіонал".

Колесніченко стверджує, що автори опозиційного законопроекту про мови абсолютно не володіють інформацією про міжнародні зобов’язання України.

"Вони (представники опозиції) навіть жодного разу не змогли чітко позначити назви законів, на які посилалися у своєму документі", - обурився він.

"Виходячи з законопроекту, також можна зробити висновок, що український етнос складається лише з громадян, які розмовляють українською мовою. А всі, хто не говорять українською, є іноземцями", - додав Колесніченко.

Як повідомлялося, депутати Віктор Балога, Павло Балога й Василь Петьовка внесли законопроект, який пропонує розробити тести на знання української мови для претендентів на державну службу.

Колесніченко спершу прокоментував це так: "Потрібно бути ідіотом, щоб пропонувати подібне".

"У першу чергу необхідно оцінювати професіоналізм людини, її здатність управляти економікою й приносити користь державі, а не те, якою мовою вона говорить. У нас не так багато фахівців-керівників, щоб застосовувати до них критерій знання мови", - вважає він.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ