Команда легкоатлетів Львівщини увійшла в десятку найкращих на чемпіонаті у Луцьку

Фото Управління молоді та спорту Львівської ОДА
1/4
У неділю, 20 червня, у Луцьку на стадіоні "Авангард" завершився Чемпіонат України з легкої атлетики. У підсумку збірна Львівської області, яку на змагання відрядило управління молоді та спорту Львівської ОДА, посіла 6 загальнокомандне місце, набравши 1513 очок. Про це повідомили 22 червня у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Усього ж за медалі змагались представники 25 команд.

У Луцьку розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики 2021

Золото в запеклій боротьбі із командою Сумської області із результатом 3.50.19 виборола наша жіноча естафетна команда 4*400м в складі Юлії Григор’євої, Орисі Демянюк, Уляни Рачинської та Мар’яни Шостак. Чоловіча естафетна команда у складі Дениса Баранова, Юрія Васічкіна, Олександра Охрімчука та Нікіти Родченкова 4*400 м із результатом 3.17,62 виборола бронзові нагороди.

Золоту нагороду в бізі на 1500 м в запеклій боротьбі на фінішній прямій із Анною Міщенко здобула вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Орися Демянюк із результатом 4.17,50. Орися з перших метрів дистанції вела забіг і на фінішній прямій зуміла втримати своє лідерство з Анною.

В тактичному забігу на 3000 м з перешкодами серед чоловіків боротьба розгорнулася між житомирянином Василем Ковалем та нашим Романом Ростикусом. Спортсмени пробігли всю дистанцію разом і лише при подоланні останньої ями з водою Роман Ростикус завдяки фінішному спурту здобув золоту нагороду із результатом 9.08,20. Срібну нагороду на дистанції 3000 м з перешкодами серед жінок із новим особистим досягненням здобула Вікторія Дуткевич – 10.35,87.

"Завдяки правильно обраній тактиці та грамотному розподілі сил Вікторія на другій половині дистанції змогла випередити своїх суперниць Катерину Онісімову та Ганну Жмурко і перетнути фінішній створ другою", – розповідають в обласній федерації легкої атлетики.

Бронзову нагороду в секторі для метання диску здобув Віталій Римарук із результатом 47м 74 см.

Фінішували у першій десятці у різних дисциплінах також Анастасія Герус, Наталія Страп, Марія Ченевич Рената Механчук, Уляна Рачинська, Роман Ростикус, Степан Демянчук, Вадим Кравчук, Рената Механчук, Тамара Євдокимова, Станислав Козак, Максим Андрухів, Руслан Кльоз, Нікіта Родченков, Олег Семенюк та Христина Бойчук.