Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

Учні ліцею забрали головні нагороди Львівської шкільної ліги з легкої атлетики

Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
Фото: Володимир Якимчук
1/5
У Львові визначили переможців і переможниць спортивної шкільної ліги з легкої атлетики 2023/2024. Серед юнаків і дівчат за загальнокомадним результатом найкращими стали учні одного навчального закладу – ліцею № 18. Про це повідомили у ЛМР.

У цьому навчальному році змагання шкільної ліги з легкої атлетики відбулися вперше. Їх провели серед юнаків та дівчат двох вікових категорій: 6-7 та 8-9 класів. У районному етапі шкільної ліги з цього виду спорту взяли участь більше 1550 учнів.

«Міський етап з легкої атлетики серед дівчат і хлопців, не зважаючи на не дуже сприятливі погодні умови, відбувся дуже масштабно: різні дисципліни, десятки учасників, сотні вболівальників. Емоції дітей, їх відгуки про шкільні ліги нас дуже мотивують розвиватись, ставати ще кращими», – розповів Віталій Коваленко, координатор проєкту Львівських шкільних спортивних ліг.

У міському етапі взяли участь 24 команди – 12 у категорії 6-7 класи та 12 у категорії 8-9 класи.

Команди 6-7 класів змагалися у легкоатлетичній естафеті: кожен учасник естафети подолав 200 метрів. Відтак дівчатами-переможницями цих змагань стали учениці школи № 54 (Панди), а серед хлопців найкращими виявились учні школи № 29 (Білі акули).

Команди 8-9 класі боролися аж у 6 різних дисциплінах: біг на 60, 300 та 600 метрів, стрибки у довжину та у висоту і метання м’яча. Тут команди-переможців обирали за підсумком всіх індивідуальних перемог. Так зівпало, що і серед дівчат, і серед хлопців найкращими стали учні ліцею № 18 (Лілі лелеки), тому обидва кубки поїхали в один навчальний заклад.

 «Ми дуже задоволені результатом нашої команди, і команди наших хлопців. Ми багато тренувались, розраховували на медалі і раді, що показали гідні результати. Дуже собою пишаємось. Дякуємо тренерам, вчителям, які нас готували, і Збройним силам, завдяки яким такі змагання вдалося провести», – поділилась враженнями Тетяна Корабльова, учениця 9 класу ліцею №18, учасниця змагань з легкої атлетики.

Цікаво, що сьогодні переможців ліги у рідній школі зустріли оваціями. Діти організувати символічний «коридор пошани», тож переможці відчули себе справжніми чемпіонами Львова.

«Емоції від цих ліг переповнюють і нас, і вчителів, і учнів. Це дуже важливо, адже залученість школярів до спорту – це, в першу чергу, про їхнє здоров’я і якість їхнього життя. Ми хочемо, щоб наші діти були здоровими, тому робимо все можливе, щоб прищеплювати їм любов до спорту», – наголосив Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

З переліком всіх переможців міського етапу шкільної ліги з легкої атлетики можна ознайомитись нижче (у додатку).

Довідка

Львівські спортивні шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл Львівської міської територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Станом на сьогодні вже відбулись фінальні змагання ліг з баскетболу, волейболу і легкої атлетики. Попереду ще фінали з флорболу, черлідингу та футбалу.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/sport/301319-uchni-odnoho-litseiu-zabraly-vsi-holovni-nahorody-lvivskoi-shkilnoi-lihy-z-lehkoi-atletyky-iak-tse-bulo-video

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ