Слухай онлайн
Cуспільство

Кораблі для прикордонників будуватиме вітчизняна компанія

Як інформує прес-служба Держприкордонслужба, сьогодні, 5 червня, у Верховній Раді відбулося засідання, на якому міністр внутрішніх справ заявив, що кораблі для Держприкордонслужби, у рамках українсько-французької Угоди, будуватиме Миколаївська компанія.
Фото: Держприкордонслужба

У контракті між прикордонним відомством України та французькою компанією ОCEA зазначено, що 5 кораблів із 20 мають бути виготовлені на українському підприємстві. Виходячи з цього, французькі партнери зупинили свій вибір на компанії «Нібулон», що знаходиться у Миколаєві.

Початок будівництва заплановано на поточний рік. Після реалізації цього проєкту, Україна буде розпоряджатися технологіями і зможе виготовляти кораблі з морського алюмінію на материковій частині держави.

Додамо, що міжурядову рамкову угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки в посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів підписано 19 листопада 2019 року в Парижі. Планується, що корабельний склад Держприкордонслужби України поповниться 20 надсучасними 32-метровими патрульними кораблями компанії ОСЕА. Вони будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальним операціям та протидії диверсійно-розвідувальним групам. За умовами Угоди додаткова комплектація катерів буде українською – маленькі швидкісні човни, які виготовляються у Харкові та зброя, яка також буде вітчизняною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");