Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Кожен дає іншому те, що має в своєму серці

У магічні святкові дні лунає спів колядок та щедрівок. Люди бажають один одному здоров'я, щастя та удачі на весь рік. До відродження українських традицій активно долучається й молодь, особливо останнім часом.

Заздалегідь готуючись до святкового засівання вихованець Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Олександр Лівінський разом із своїм другом учнем ліцею "Європейський" Романом Гончаруком, вирішили, що отриману грошову винагороду витратять не на власні потреби, а пожертвують пораненим, які проходять лікування у Львівському госпіталі.

Усі зароблені під час засівання кошти юнаки передали Волонтерській сотні м. Львова. "Щиро дякуємо Вам за Ваш добрий вчинок. Насправді це дуже важливо, коли наша молодь не залишається осторонь того, що відбувається у нашій державі. Ви маєте велике серце, сповнене любові до тих, хто цього потребує найбільше. Вдячна батькам, вчителям і наставникам, що виховують Вас справжніми людьми. За такими як Ви - наше майбутнє, майбутнє нашої держави", - зазначила волонтер Тетяна Марківська, приймаючи пожертву від юних засівальників та обіцяючи придбати на них необхідні речі для поранених бійців.


 


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ