Слухай онлайн
Cуспільство

Кращих студентів Львівщини відзначили Подяками облдержадміністрації

Як проінформували у прес-службі Львівської ОДА, сьогодні, 16 листопада, відбулись урочистості з нагоди святкування Дня студента.

Присутніх привітав директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Андрій Ковальський.

«Середній вік працівників Львівської обласної адміністрації суттєво знизився з однієї простої причини, що цю державу можуть змінити лише молоді люди. Молодь зможе задати новий тон, адже зараз у нас етап змін  в українській державі. Ми хочемо привітати вас з прийдешнім святом. Нехай це будуть не останні відзнаки у вашому житті, але нехай вони стануть для вас стимулом і рухом до змін країни у тому напрямку, в якому ми її бачимо - вільною, сильною та незалежною, європейською державою», - зазначив директор департаменту.

Також Андрій Ковальський вручив Подяки облдержадміністрації кращим студентам з вищих навчальних закладів III-IV ступенів у Львівській області.

Довідково:

Згідно з Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 року, щорічно 17 листопада в Україні відзначають День студента. У Львівській області в університетах, інститутах та академіях навчається 109 тис. студентів.

В час, коли вирішується доля країни, основним завдання перед молоддю є не лише якісне навчання, а й активна громадянська позиція. Саме за цими критеріями вищі навчальні заклади делегували на нагородження кращих представників студентства.

З нагоди святкування Дня студента подяками голови Львівської обласної державної адміністрації та голови Львівської обласної ради 16 листопада буде нагороджено 21 - го студента вищих навчальних закладів ІІІ-IV ступенів Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ