Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Крути педалі та допомагай ЗСУ разом з Intellias

ІТ компанія Intellias розпочинає другий щорічний проєкт Ecomobility Summer 2.0 для популяризації сталої мобільності в містах.

Цього року Екомобільне Літо значно розширює свої кордони. Доєднатись до різноманітних офлайн та онлайн активностей можна в Україні, Польщі та інших країнах Європи. 

У центрі усіх активностей — збір коштів на електробайки для ЗСУ. Цей екологічний транспорт необхідний українським захисникам і захисницям, аби виконувати важливі завдання на фронті й залишатись непоміченими. 

Зробити благодійний внесок може будь-хто за цим посиланням або долучившись до Ecomobility Challenge. Його суть полягає в тому, щоб разом із командою однодумців накрутити або находити 20 000 кілометрів. Щойно ціль буде досягнуто, Intellias передасть ще 3 додаткові електробайки українській армії.

«Вже майже п'ять місяців українці щодня долають виклики: захищають державу, волонтерять, сумують за домом, продовжують працювати попри втому. У такі часи важливо дбати про своє фізичні та психічне здоров'я, адже ми маємо бути сильними! Саме тому наш проєкт Екомобільне Літо спрямований на підтримку ментального здоров'я. Крім того, ми прагнемо й надалі розвивати екологічний транспорт. Як виявилось, безшумні електробайки стають у пригоді не лише у міських заторах, але й на передовій. Тож запрошуємо вас долучатись до наших ініціатив, піклуватись про себе та свої міста, а також донатити на електробайки для ЗСУ», закликає Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias. 

Окрім Ecomobility Challenge, програма проєкту Ecomobility Summer 2.0. передбачає різноманітні активності, спрямовані на зміцнення фізичного та психічного здоров'я, відновлення соціальних зв'язків та розвиток сталої мобільності. Розпочинається проєкт з Велошколи, де в форматі онлайн-трансляції усі охочі зможуть пригадати або вивчити основні правила дорожнього руху для велосипедистів. Для участі необхідно зареєструватись на сайті проєкту: www.ecomobility-summer.intellias.com.

Після онлайн Велошколи у Львові відбудуться дитячі перегони,"Дивогонка". На локації буде смуга перешкод та розважальні активності для дітей. Крім того, планується організація заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчена інструкторка розповість про спеціальні корисні справи для спини й ніг. 

Серія велосипедних подій відбудеться і у Кракові. 20-21 серпня Intellias запрошує всіх охочих на краківський Арт-Пікнік, де можна буде переглянути короткометражні фільми про сталу мобільність, перевірити свій велосипед на технічній станції та взяти участь в інших, цікавих і корисних заходах. 

А підсумком проєкту стане онлайн подія Bike Talk, протягом якого усі охочі дізнаються про особливості велокультури та велоінфраструкури в різних містах Європи. 

Частина подій Екомобільного літа 2.0 буде доступна онлайн. Ознайомитись з повним переліком активностей можна за посиланням.

Компанія Intellias вже кілька років поспіль поширює ідеї екомобільності: заохочує використовувати електромобілі та велосипеди. Ми підтримуємо велорух в компанії на стратегічному рівні. Саме тому нас двічі визнавали «Велопрацедавцем року».

В 2021 році близько 400 спеціалістів та спеціалісток Intellias взяли участь у тематичних активностях проєкту Екомобільне літо — кінопоказі, освітніх лекціях, велоекскурсіях тощо. Загальне охоплення ініціативи у соціальних мережах перевищило 100 000 користувачів. А 5 амбасадорів проєкту з 5 міст України увесь літній період використовували велосипед, як основний вид транспорту. 

Intellias планує й надалі розвивати сталу мобільність в містах. Таким чином, ми робимо внесок у досягнення Глобальної цілі ООН №11 «Сталий розвиток міст і громад». 

Про Intellias 

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує 2600 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії  та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ