Слухай онлайн
Cуспільство

Кримчани та мешканці Сходу України відкривають свій бізнес на Львівщині

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Львівської ОДА, на Львівщині перереєструвалися 73 суб'єкти господарювання, які переїхали з території Криму та зони проведення антитерористичної операції.

Ще 193 фізичних осіб-підприємців також здійснюють підприємницьку діяльність та перейшли на податковий облік в органи Державної фіскальної служби у Львівській області.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Василь Мартиняк під час звіту про проведену роботу у 2015 році і перспективні плани на 2016 рік у п'ятницю, 15 січня.

За його словами, внутрішньо переміщені особи за час перебування на території області або розпочинали власну справу, або переносили бізнес з тимчасово окупованих територій.

"Найчастіше підприємці-переселенці займаються на Львівщині ресторанним, хлібопекарським бізнесом, працюють у сфері торгівлі, надають послуги з ремонту взуття та перукарські послуги" - зазначив Василь Мартиняк. 

Станом на сьогодні ці підприємці вже сплатили понад 11 мільйонів гривень податків та зборів до бюджетів різних рівнів. 

Нагадаємо, на Львівщині налічується близько 12 тисяч внутрішно переміщених осіб, які офіційно зареєструвалися, з них 3475 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ