Слухай онлайн
Політика

КВУ: лише 178 депутатів відвідали всі засідання Ради в лютому

Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами України та парламентськими фракціями пленарних засідань Верховної Ради у лютому 2020 р. Про це інформує прес-служба КВУ.
Верховна рада України

За даними КВУ показники відвідування Ради в лютому знизилися у порівнянні з іншими місяцями.

Так, всього впродовж лютого відбулося 13 пленарних засідань ВР. При цьому всі засідання Ради за місяць відвідали лише 178 народних депутатів, тобто, менше половини. Для порівняння: в грудні 2019 року всі засідання Ради відвідали 240 народних депутатів, листопаді – 299 депутатів.

Серед фракцій Верховної Ради вищі показники відвідування в депутатів ʺСлуги Народуʺ, ʺГолосуʺ та ʺЄвропейської солідарностіʺ. Так, в середньому на засіданнях Ради було присутні 75% депутатів СН, 67% депутатів ʺГолосуʺ та 62% - ʺЄСʺ. Нижчі результати в ʺОпозиційної платформи – За життяʺ – 57% та ВО ʺБатьківщинаʺ - 55%.

Однак ці цифри все ж є значно нижчими, аніж місяцем раніше, в січні 2020. Тоді в середньому на засіданнях Ради були зареєстровані 80% депутатів ЄС, 79% - СН, 72% - ВО ʺБатьківщинаʺ, 71% - ʺГолосуʺ, 67% - ОПЗЖ.

ʺНа початку лютого парламент перейшов до розгляду змін до Земельного кодексу. Зокрема, до голосування в сесійній залі поправок народних депутатів. Традиційно це та процедура, яка не привертає особливої уваги парламентарів. Більшість поправок депутатами не враховуються, а їх розгляд є швидше формальним, аніж реальним механізмом вплинути на текст законопроекту. Ймовірно, саме це й стало причиною зниження активності депутатів у лютомуʺ, - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Інформація про відвідування за даними зведеної електронної реєстрації.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, КВУ закликає змінити Виборчий кодекс в частині місцевих виборів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");