Слухай онлайн
Політика

КВУ: найчастіше прогулюють засідання депутати "За життя" та "Батьківщини"

Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами України, парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради у листопаді. Про це повідомили у прес-службі КВУ.

Лише 299 депутатів відвідали всі засідання Ради в листопаді, - КВУ

Всього в листопаді відбулося сім пленарних засідань. Із 423 народних депутатів всі сім засідань відвідали лише 299 депутатів або 70% від складу Ради. Ще 76 депутатів відвідали шість засідань, 12 депутатів – п’ять засідань, 19 депутатів – чотири засідання, 6 депутатів – три засідання, 4 депутати – два засідання, 7 депутатів – одне та нуль засідань.

Показники відвідування серед фракцій Верховної Ради є такими: ʺГолосʺ - в середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 83% депутатів, ʺСлуга Народуʺ - 80%, ʺЄвропейська солідарністьʺ - 69%. Дещо нижчі результати в ʺОпозиційної платформи – ʺЗа життяʺ – 61% та ВО ʺБатьківщинаʺ - 57%. Найнижчими відносно інших є показники групи ʺЗа майбутнєʺ – в середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 11 із 23 депутатів групи або 52%.

ʺУ листопаді було проведено порівняно невелику кількість пленарних засідань – 7. Для порівняння: в жовтні відбулося 16 засідань, вересні – 14. Однак навіть попри таку незначну кількість, лише 70% депутатів відвідали всі з них. Серед іншого ця ситуація демонструє, що проблема прогульників у Верховній Раді все ще є актуальною і потребує комплексного вирішенняʺ, – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Дані відповідно до електронної реєстрації народних депутатів. Варто відзначити, що згідно із Законом України №196-IX з 01.11.2019 р. у разі якщо народний депутат не зареєструвався за допомогою електронної системи, але протягом пленарного засідання здійснював голосування за допомогою електронної системи, він вважається таким, який зареєструвався за допомогою електронної системи.

Наступне пленарне засідання Верховної Ради має відбутися 3 грудня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");