Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Київстар вносить зміни до важливої послуги: платити прийдеться більше

Команді Київстар вдалося продовжити на наступний рік дію українських тарифів в 27 країнах Європи в рамках сервісу Роумінг як вдома. Із незначними оновленнями ця послуга продовжить діяти із 22 грудня цього року.

Фото: Depositphotos

Важливо відзначити, що Роумінг як вдома – соціально важлива послуга, яка стала можливою завдяки підтримці іноземних операторів. Для українських операторів вони значно зменшили вартість тарифів на міжоператорські послуги до кінця 2022 року.

І хоча із нового року партнери повертаються до комерційних тарифів, Київстар вдалося зберегти для абонентів основні переваги доступного українського зв’язку в роумінгу:

  • Без доплат діють всі вхідні дзвінки, безлімітні вихідні дзвінки на номери Київстар та хвилини в тарифі для дзвінків на інші мережі й номери країни перебування.
  • Для мобільного інтернету абоненти будуть отримувати додаткові пакети: від 2000 до понад 20 000 мегабайтів, у залежності від тарифу.
  • А якщо абоненту треба більше інтернету, то можна замовити ще від до 1 до 10 гігабайтів за додаткову сплату.

Серед 27 країн Європи, де діятиме Роумінг як вдома: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Великобританія, Греція, Португалія, Фінляндія, Швеція, Данія, Ірландія, Люксембург, Словенія та Хорватія.

Сервіс буде доступним у понад 50 тарифах передплати, контракту та для бізнес-клієнтів. Абоненти, у тарифах яких Роумінг як вдома змінює умови, з 22 грудня отримають SMS-інформування щонайменше за 7 днів до змін.

Завдяки продовженню дії сервісу Роумінг як вдома понад 2 мільйони абонентів Київстар зможуть і далі користуватися доступним зв’язком, вартість якого часто вигідніша тарифів місцевих операторів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ