Ліга націй: Іспанія розтрощила Хорватію 6:0

Стадіон “Мануель Мартінес Валеро” виявився щасливим для збірної Іспанії по футболу, яка завдала нищівної поразки Хорватії в рамках Ліги націй, повідомив кореспондент УНН.

З 24 хвилини оборонні редути гостей не витримав натиск “фурії роха” та пропустив три м’ячі. Першим відзначився голом Сауль, забивши головою. Далі Марко Асенсіо перехопив м’яч на підступах до чужої карної та завдав точного пострілу. На 35 хвилині Асенсіо також завдав гарматного пострілу. М’яч від Ловре Калініча потрапив до сітки.

У дебюті наступної половини Родріго став переможцем при виході з воротарем Калінічем. На 57 хвилині ніким не прикритий Серхіо Рамос скористався навісом з кутового та завдяки спробі головою зробив рахунок 5:0. Крапку у зустрічі встановив Іско — 6:0.

Зазначимо, що у групі 4 Дивізіону А Ліги націй іспанці мають максимальні шість очок. Англія та Хорватія залишились з нулем.