Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

ЛКП «Збиранка» оголосила тендер на очистку грибовицьких фільтратів

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» оголосило тендер для компаній на очистку фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ЛКП опублікувало оголошення про пошук підприємств, які очистять фільтрати львівського полігону твердих побутових відходів, який розташований у с.Великі Грибовичі, модульною установкою, продуктивністю понад 250 куб. м./добу.

Варто зазначити, що замовник обрав процедуру закупівлі “конкурентний діалог”, яка як-правило застосовується, якщо замовник не може самостійно визначити специфікацію робіт (технології) та необхідний склад послуги. Сама процедура закупівлі «конкурентний діалог» проходить у 2 етапи:

1 етап — інформують всіх учасників тендеру про вимоги, визначені замовником, та опис рішення про закупку без цін. Також зазначаються умови поставки, час та місце, у якому виконуватимуться роботи чи надаватимуться послуги. Термін подання пропозицій для участі в першому етапі не повинен бути меншим, ніж 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення. Проаналізувавши всю подану інформацію, замовник проводить переговори з учасником або по окремості, або спільно (за вибором замовника). Після завершення цих перемовин замовник вносить всі потрібні зміни, які стосуються і документації, і технічних вимог, або ж визначає нові характеристики предмета закупівлі, та запрошує всіх учасників, які брали участь у діалозі, взяти участь у другому етапі.

2 етап — учасники повинні подати остаточні тендерні пропозиції із зазначенням цін. Строк подання тендерних пропозицій на другому етапі становить не менше 15 днів з дня отримання запрошення взяти участь у другому етапі. Після того, як визначено переможця, замовник укладає договір про закупівлю згідно з вимогами закону.

Варто зазначити, що у технічному завданні до проекту зазначається, що зараз на полігоні накопичено понад 14 млн тонн твердих побутових відходів. Основний масив полігону розташований в межах ділянки, площа якої становить 26,5 га.

Очікувала вартість робіт — 8 мільйонів гривень.

Кінцевий термін подачі пропозицій – 5 березня 2018 року.

Зазначимо, у нижній частині полігону розташовані існуючі не екрановані резервуари-накопичувачі стічних вод та витоків фільтрату, які підлягають очищенню.

Після проведення очисних робіт кількість осаду не має перевищувати 20%.

Також майбутній переможець тендеру зобов’язаний надати звіт на підставі лабораторних досліджень про якість очистки інфільтрату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");