Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

ЛОДА та ЛМР координуватимуть роботу формування підрозділів тероборони

У понеділок, 31 січня, відбулась робоча нарада за участі керівництва області та міста щодо координації роботи в питанні формування підрозділів територіальної оборони Львівщини.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

В Україні з 1 січня набув чинності Закон «Про основи національного спротиву», за яким в районах області та місті Львові утворюються підрозділи тероборони. Сили ТРО стали окремим родом Збройних сил України. Військовослужбовці ТРО забезпечують здатність підрозділу при потребі розгорнутись до штату воєнного часу - швидко закомплексуватися резервом і бути готовими виконувати завдання.

Зважаючи на вагомість та необхідність утворення підрозділів ТРО, Львівська ОДА та Львівська міська рада планують напрацювати алгоритм для швидшого отримання необхідних документів для зарахування до лав територіальної оборони Львівщини.

Львівська громада є однією з найбільших в області, адже тут зосереджена більшість медичних установ для проходження комісій, потрібних для набору до підрозділів ТРО. Важливо, що жителі з усіх районів області зможуть отримати необхідні довідки в обласному центрі.

Записатися до лав сил територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві. Контракт укладається строком від 3-х років.

Умови для громадян України:

  • Вік 18 до 55 років;
  • Придатний стан здоров’я;
  • Відсутність судимості

Важливо, що військовослужбовці та резервісти ТРО виконуватимуть завдання виключно у своєму краю, поза районами ведення бойових дій.

Звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші кроки.

Детальна інформація за адресою: м. Львів, вул. Ів. Франка, 25, або за одним із номерів: (096) 080-69-87; (066) 829-04-34.

Серед головних переваг військовослужбовця тероборони - проходження служби в своєму регіоні. Крім цього - стабільне грошове забезпечення, соціальний та правовий захист держави, а також безоплатна кваліфікована меддопомога і пільгове санаторно-курортне лікування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ