Лучанин став чемпіоном світу з самбо

Кубок світу тривав в місті Лімасол на Кіпрі
фото Суспільне

Лучанин Євген Макоров став чемпіоном світу зі спортивного самбо у ваговій категорії 79 кілограмів серед юнаків та дівчат віком від 16 до 18 років.

Про це повідомляє Суспільне.

Кубок світу тривав в місті Лімасол на Кіпрі, розповіла тренерка спортсмена Алан Бондарєва. З її слів, турнір зібрав три сотні учасників із 12 країн.

"У перший день змагань Євген Макаров став чемпіоном зі спортивного самбо у ваговій категорії 79 кілограмів, а наступного дня здобув срібло з бойового самбо у цій же ваговій категорії", — каже тренерка.

Євген Макаров був єдиним спортсменом з Волині, який у складі збірної команди України здобув перемогу. Тренерка зазначила, що спортивним самбо хлопець займається вже понад шість років та є студентом факультету фізичної культури, спорту та здоров’я.

Попереду в самбіста — навчально-тренувальний збір на Кіпрі та участь у Чемпіонаті Європи.