Слухай онлайн
Політика

Львів надалі поглиблюватиме співпрацю з Францією

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
Про розвиток подальшого співробітництва між Львовом та Францією мер міста Андрій Садовий поспілкувався з послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. Відтак, домовились про нові спільні проєкти у сферах культури та освіти, а також можливі взаємні бізнес-візити для обміну досвідом. Про це повідомили 14 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Пан посол у Львові вже втретє. Цього разу завітав, аби відвідати низку заходів у межах щорічного фестивалю "Французька весна".

"Цього року ми вагалися, чи проводити фестиваль, але, на щастя, наше рішення було позитивним, адже санітарні умови дозволяють проведення культурних заходів і, зокрема, сьогоднішній концерт у філармонії", – зазначив пан посол.

Він також подякував меру Львова за постійну підтримку та спільні проєкти в місті.

"Львів – одне з найважливіших міст, у яких ми працюємо разом із Альянс Франсез та радо реалізуємо різні проєкти, зокрема – культурні. Дякуємо вам за постійну підтримку. Також дякуємо за підтримку французьких підприємств, які працюють у Львові. Було б чудово, якби українська місія відвідала Францію для обміну досвідом. Також вам було б цікаво побачити, як у Франції відбувається управління територіальними громадами", – додав Етьєн де Понсен.

Відтак міський голова запропонував започаткувати нові спільні проєкти та події після завершення пандемії.

"Дякую вам за "Французьку весну". Вона дає оцю фантастичну атмосферу, яку ми можемо сприйняти через мистецтво й хорошу музику. Я переконаний, що пандемія рано чи пізно відійде, і ми зможемо проводити більше цікавих спільних подій у Львові та Україні. Ви зібрали найкращу команду в нашому місті. Ми вже співпрацюємо за різними проєктами, але хочемо створювати й нові", – зазначив мер Львова.

Він додав, що місто також зацікавлене у кращому пізнанні освітніх методів, які використовують у французьких школах, і які можна було б реалізувати у Львові.

"Ми сьогодні ставимо завдання, щоб усі діти, які закінчують 9 клас, добре володіли іноземними мовами, зокрема французькою, щоб вони вміли грати на музичних інструментах, добре малювали, вміли танцювати або займалися спортом., щоб вони були максимально креативними. Ми хочемо готувати дітей до життя у непередбачуваному світі, світі, який змінюється щодня. Нам було б дуже цікаво зрозуміти, як ці процеси відбуваються у Франції", – відзначив Андрій Садовий.

До слова, на зустрічі були присутні також почесний консул Франції у Львові Данило Ярема, відповідальний за напрям України в генеральному управлінні політики МЗС Франції Андре Годю, директор Альянс Франсез у Львові Ніколя Фасіно і координатор діяльності Альянс Франсез в Україні Тома Белламі. На завершення мер вручив Ніколя Фасіно подяку «за вагомий внесок у розвиток і поглиблення українсько-французьких стосунків, культурно-мистецьку співпрацю та гуманітарні проєкти».
Довідково

Етьєн де Понсен – посол Французької Республіки в Україні. Має великий досвід дипломатичної діяльності: працював у Міністерстві закордонних справ Франції, був радником у Постійному представництві Франції при Європейському Союзі, заступником міністра з європейських справ, послом Франції в Болгарії та послом Франції в Кенії і Сомалі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ