Слухай онлайн
Cуспільство

Львів очікує прийняти 350 тис. гостей за час новорічно-різдв'яних свят

Як розповіли в управлінні туризму Львівської міської ради, на новорічно-різдвяні свята у місті очікують 350 тис гостей. Серед іноземців лідирують гості з Польщі, Білорусі, Туреччини та Литви.

На різдвяно-новорічний час припадає три святкові періоди: Різдво 23−25 грудня, Новий Рік 30 грудня — 1 січня, Різдво 5−7 січня. Очікується, що в цей час до Львова завітає 350 тис. туристів. На основі аналізу відвідуваності Центрів туристичної інформації, можна сказати, що 40% відвідувачів, які вже відвідали місто у цей період, - українці, серед них найбільше гостей з Києва, Харкова, Одеси. Серед іноземців лідирують гості з Польщі, Білорусі, Туреччини та Литви. Найбільше туристів цікавлять святкові події в місті, також розпитують про Ратушу, Львівську оперу, Львівську копальню кави та Львівську майстерню шоколаду.

"Серед відвідувачів ЦТІ також багато львів’ян, які цікавились програмою святкування в місті", — розповідають в управлінні туризму ЛМР.

Нагадаємо, місто Львів — єдине місто України, яке потрапило в щорічний рейтинг Euromonitor International — 100 туристичних дестинацій світу 2018 року. Слідом за Львовом — Франкфурт, Порто, Стокгольм та ще багато великих міст.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ