Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів провалив осінній призов на строкову службу

Місто Львів провалило осінній призов на військово-строкову службу. Про це сьогодні, 22 листопада під час брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко, передає кореспондент Гал-інфо.

За його словами, місто мало б дати близько 200 чоловік, а дали приблизно 100 призовників.

«Область виконала призов, а саме місто Львів, на яке припадає найбільший ресурс, на жаль, дало дуже мало», - сказав Тіщенко.

Як зазначила заступниця керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук, порівняно з іншими містами обласного значення Львів виглядає найгірше.

«По області відсоток значно кращий, громадяни свідоміші і, відповідно, активніше працюють органи влади щодо оповіщення, призову та доставки призовників. У Львові є проблема зі свідомістю самих призовників і з роботою органів місцевого самоврядування», - сказала вона.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, Львівська область з основним плановим завданням у 635 чоловік впоралася. Команди укомплектовані і крайня команда завтра буде відправлена до війська, де вони приїдуть у свої частини та почнуть проходження військової служби.

Додамо, що на область дали додаткове завдання в розмірі 110 чоловік. Половина наряду вже є, до 27 листопада усі команди будуть укомплектовані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ