Слухай онлайн
Cуспільство

Львів виділив Винникам 28 млн гривень: на що підуть кошти

Львів виділив Винникам 28 млн гривень на ремонти доріг, побудову колекторів і трубопроводів.
фото - facebook.com/Lviv.aglomeration

Про це написали у фейсбуці Львівської об'єднаної територіальної громади.

За ці гроші завершать капітальний ремонт вулиць Франка, Ломоносова та  Калнишевського;  зокрема добудують побутовий та каналізаційний колектори  на вул. Франка, прокладуть новий каналізаційний трубопровід на вул. Ломоносова та від вул. Б Хмельницького до вул. Забава. Також кошти скерують на капремонт побутової каналізації на вул. Калнишевського.

Більшість із цих об'єктів є перехідними: ремонти  розпочалися торік. Тоді попередня влада, наприкінці своєї каденції, уклала чимало договорів на підрядні роботи. Однак вони не були підкріплені бюджетним фінансуванням. Тож через відсутність грошей розпочаті ремонти призупинилися. Утворився чималий борг – понад 170 млн грн, який разом із незавершеними роботами перейшов у спадок новоствореній Львівській громаді.  

Після аудиту прийняли рішення про те, що перелічені вулиці у Винниках треба якомога швидше доробляти. Водночас із суттєвим доповненням – капітально відремонтувати не лише дорожнє покриття, а й облаштовувати каналізаційні та водопровідні мережі. Першочергово Винниківська міська рада на частині доріг цього не передбачала.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ