Слухай онлайн
Економіка

Львівщина може отримати 5 вагових комплексів, які закуплять за державним тендером

У Львівській області лише з початку 2017 року здійснили 1 736 перевірок, виявили 82 порушення габаритно-вагового контролю та нарахували штрафних санкцій на суму 9 766, 68 Євро. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА з посиланням на управління Укртрансбезпеки.

Сьогодні нові вагові комплекси уже показали та випробували. Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк зазначив: «Завдяки Львівські ОДА закупили 3 нові пересувні мобільні вагові комплекси. Паралельно зараз державною службою безпеки транспорту оголошено тендер на закупівлю 78 таких комплексів для всієї України.  Лише  на Львівську область передбачено в цьому році більше мільярда гривень на будівництво та ремонт автомобільних доріг, тому нам потрібно паралельно зберігати цілісність цих доріг, щоб не порушувалися вагові норми, для цього вони і є передбачені. Після закупівлі нових мобільних вагових комплексів, ми будемо проводити перерозподіл. Я думаю, що на  Львівську область виділять не менше 5-ти».

За словами директора департаменту дорожнього господарства транспорту та зв'язку ЛОДА Романа Кокотайла, на Львівщині тепер уже 4 вагові комплекси.

«Ми є передовиками серед інших областей в плані кількості і також сподіваємося на їхню підтримку , що ми отримаємо значну кількість вагових комплексів, які будуть закуплені із державного бюджету. Усі комплекси – це є наш місцевий виробник, який займається своєю профільною діяльність – виготовленням вагових комплексів різних типів : для митниці, аграріїв, дорожнього зважування» - додав Роман Кокотайло.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ