Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

Львівська міськрада не давала дозволу на проведення робіт у будинку-пам'ятці на вул. Коперника, 1

Львівська міська рада не надавала жодних документів на проведення робіт у будинку-пам'ятці на вул. Коперника, 1. Зараз фахівці управління вивчають ситуацію щодо проведення самовільних робіт у приміщеннях аптеки. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Львівська міська рада не надавала жодного дозволу, жодного погодження на роботи в цьому приміщенні. Тому управління охорони історичного середовища зараз складає протокол і якщо буде виявлено будь-які самочинні роботи, управління буде інформувати правоохоронні органи, буде звертатися в міліцію, в прокуратуру відповідно до процедури, яка є. Стосовно приміщення, воно як перебувало, так перебуває далі в оренді власників аптеки. Орендар не змінився. І власне те, що відбувається зараз - це є рішення самих орендарів. Але якщо буде виявлено будь-що самочинне, працюватимемо вже разом з правоохоронними органами. Дозволів на реконструкцію інтер'єрів ми не давали», - повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

«Візуально можна побачити, що в цій аптеці зараз жодних робіт не проводиться. Щодо внутрішніх робіт, то доступу до приміщень, на жаль, нема. Всі роботи в пам'ятках у центральній частині міста повинні бути погоджені в управлінні історичного середовища. Управління таких погоджень не надавало. Якщо роботи проводились, то можна говорити про факт самовільних робіт», - повідомив юрист-консульт управління охорони історичного середовища Олег Хандин.

За його словами, управління охорони історичного середовища буде вивчати ситуацію щодо факту самовільних робіт. «У випадку, якщо самовільні роботи буде виявлено, буде сформована адміністративна справа, складено протокол за порушення ст. 92. Це наші повноваження, згідно з якими ми працюємо», - додав Олег Хандин.

«У приміщенні на другому поверсі проведено незначні перепланування. Складено протокол про адміністративне правопорушення. Зараз готуються документи в районну адміністрацію, що зобов'язують власника привести все до попереднього стану», - розповіла директор ЛКП «Цитадель-Центр» Галина Курява.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ