Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська молодь відзначила День Соборності

22 січня 2013 року Львівський осередок "Студентської Свободи" разом з активною молоддю Львова провели флеш-моб присвячений 94-й річниці Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Повідомила прес-служба Львівської міської організації. ВО «Свобода»

Флеш-моб відбувся на просп. Свободи біля пам'ятника Т. Шевченку. Молоді націоналісти символічно об’єднали Українські землі тримаючи плакати синього та жовтого кольору, за допомогою яких утворили прапор України з надписом «Схід та Захід разом».

Під час свого виступу голова «Студентської Свободи» м. Львова Андрій Пшик зазначив:

«Цим флеш-мобом ми хочемо привернути увагу молоді до важливої історичної події, яка знаменувала одвічне прагнення українського народу жити в Самостійній Соборній Українській Державі. Не зважаючи, на діяння деяких «калєснічєнків», «табачників» та інших україножерів, які зі всіх сил намагаються нас розділити, ми залишаємося великою Українською нацією. Нацією, яка пройшла надзвичайно важкий історичний шлях, зуміла зберегти свою ідентичність та віру в світле майбутнє через утвердження Свободи. Сьогоднішня молодь повинна брати приклад з попередніх поколінь серед яких ті велетні духу, що проголошували 1919 році на Софіївській площі Києва цей Акт соборності Українських земель, а потім в кривавій борні відстоювали самостійність Української держави зі зброєю в руках до останнього подиху».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ