Львівська ОДА оголосила збір пропозицій для підтримки друкованих ЗМІ. Про це повідомила прес-служба ОДА.
Департамент внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації, в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки (надалі – Програма) оголосив збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації, і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.
Пропозиції приймаються впродовж чотирнадцяти днів з моменту оприлюднення цього оголошення.
Заяви подаються до департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 401 (4 поверх), щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00 год.
Перелік документів:
заява на ім’я директора департаменту, у якій зазначається підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;
детальний кошторис витрат на видання тиражу засобу масової інформації;
копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;
три останні примірники видання, яке претендує на підтримку.
До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області та не отримують фінансування /співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів.
Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації обласної ради.
Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.
Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше ніж через рік після її припинення.