"Львівська Політехніка" поступилася БК "Старий Луцьк-Університет" на виїзді у першому матчі

Команда Ярослава Зубрицького не змогла перемогти в Луцьку.

У трьох чвертях «політехи» грали на рівних з господарями та претендували на позитивний результат. Перед останньою десятихвилинкою різниця складала лише 6 очок, а команди поперемінно вигравали у чвертях. Однак перемога лучан з рахунком 15:5 в останній чверті принесли їм перемогу.

«Старий Луцьк-Університет» - «Львівська Політехніка» 64:49 (15 : 11 13 : 14 22 : 19 15 : 5)

Вже завтра відбудеться друга гра між цими командами. Початок матчу між «Львівською Політехнікою» та «Старий Луцьк-Університет» о 18:00.

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, в попередніх матчах Вищої ліги львів’яни поступилися «ДіДіБао» з Кам’янця-Подільського.