Львівська шпажистка посіла 4 місце у команді на Чемпіонаті світу у Будапешті

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва посіла 4 місце у команді на Чемпіонаті світу у Будапешті. Фото: Відділення НОК України у Львівській області
1/2
Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва зупинилася за крок до п‘єдесталу, посівши 4 місце у команді на Чемпіонаті світу з фехтування, який проходив з 15-23 липня у Будапешті, - інформує прес-служба відділення НОК України у Львівській області.

Як прокоментувала Ксенія, команда була налаштована на перемогу, однак й 4 місце - гідний результат, який дає право боротися за олімпійську ліцензію.

В особистому заліку львів‘янка посіла 29 місце серед 190 учасників.

ʺВ командному турнірі наша команда у складі: Яни Шемякіної, Олени Кривицької та Фейбі Бежури посіли 4 місце серед 39 команд. Для нас це був один з найважливіших стартів для потрапляння на Олімпійські ігри у Токіо, тому дуже до нього готувались, фехтування також було дуже хвилююче та переживали. Дуже зраділи коли потрапили в 4, але дуже засмутились коли посіли 4 місце. Ми буди налаштовані виграти цей Чемпіонат світу. У нас дуже хороша команда, ми 10 років їздимо +- таким самим складом, один одного дуже добре знаємо, я відчувала на доріжці велику підтримку від своєї команди. Чемпіонат світу пройшов на дуже високому рівні, він проходив дуже близько від України тому приїхало багато друзів, вболівальників, колишніх фехтувальників, родичі, підтримка від залу була просто неймовірна та буда дуже приємна атмосфера. Я вдячна своїм тренерам, близьким людям, своєму чоловікові, - зазначила Пантелєєва.ʺ