Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські авіатори модернізували бойовий винищувач МіГ-29

Напередодні Дня Повітряних Сил Львівський державний авіаційно-ремонтний завод передав одній з авіаційних бригад модернізований бойовий літак - винищувач МіГ-29.
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо

Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало капітальний ремонт МіГ-29 - основного бойового літака Повітряних Сил Збройних Сил України.

У рамках виконання державного оборонного замовлення фахівцями заводу відновлено ресурсні показники літака. Заплановані роботи виконано з дотриманням обумовлених договором термінів.

«Вже п’ятий місяць підприємство працює в особливому режимі у зв’язку із посиленими протиепідемічними заходами. До роботи допускаються лише працівники, задіяні у виконанні критично-важливих робіт. Незважаючи на перешкоди, ми мобілізували всі ресурси та вчасно виконали взяті на себе зобов’язання щодо ремонту авіаційної техніки ПС ЗСУ», – повідомив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Миколайович Матрунчик.

На літак встановили капітально відремонтовані двигуни, новітню авіоніку. Міжремонтний ресурс відремонтованого МиГ-29 становить 8 років, із можливістю його продовження до 12 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ