Львівські черлідери здобули 46 нагород Кубка України

Цими вихідними у Львові відбувся Кубок України з черлідингу, участь в якому взяли понад 1800 спортсменів з 15 регіонів України.
Фото - ЛМР

Львівщину представляли клуби Lviv Angels, Nancy Dolls, Acro Moves, BeLLa, Splesk emojis, Олімп-л, черлідери яких здобули 46 комплектів нагород.

Львівські команди здобули такі нагороди:

·                 Lviv Angels: 8 золотих, 10 срібних, 5 бронзових комплектів медалей;

·                 Nancy Dolls: 7 золотих, 6 срібних, 3 бронзових;

·                 Acro Moves: 1 золотий, 2 срібних, 3 бронзових;

·                 BeLLa: 1 бронзових.

За результатами Кубка України визначили кандидатів до юнацької, молодіжної та національної збірних команд України, які готуватимуться до чемпіонату Європи-2024.

На Кубку України також було вручено посвідчення майстра спорту України міжнародного класу (МСМК) черлідерці Lviv Angels Анастасії Малошенко. Анастасія стала першим МСМК на заході України за всю історію черлідингу. Звання львів'янка отримала за срібну медаль чемпіонату світу-2023, яку виборола у складі фрістайл-дуету. Ця нагорода стала першою за останні 12 років для національної збірної у змаганнях данс-дуетів на чемпіонатах світу.