Слухай онлайн
Політика  |  Економіка  |  Cуспільство

Львівські депутати не мають єдиної позиції щодо повернення боргу ЛАЗ, - Садовий

Питання про врегулювання ситуації з боргом Львова перед Львівським автобусним заводом сесія Львівської міської ради розгляне наприкінці сесійного засідання. Про це сьогодні, 25 січня, після перерви в роботі засідання оголосив міський голова Андрій Садовий, повідомив кореспондент Гал-інфо з сесійної зали.

Питання перенесли на останню позицію порядку денного, хоча ще до початку засідання воно було другим. Причину міський голова пояснив відсутністю у депутатів узгодженої позиції щодо цієї ухвали. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 січня, активісти, які виступають проти повернення коштів Львівському автобусному заводу, призупинили роботу сесії Львівської міської ради.

Група людей увійшла до будівлі Ратуші і досі перебуває перебуває в холі сесійної зали. Засідання сесії було припинене під час розгляду депутатських запитів, міський голова Андрій Садовий оголосив перерву на 15 хвилин.

Згодом депутати проголосували за те, щоб надати активістам час для виступу. 

Як розповів у коментарі журналістам один з активістів, волонтер, керівник ГО "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський, основною їхньою вимогою було не приймати ухвалу щодо повернення коштів компанії, яка пов'язана з російським бізнесменом Ігорем Чуркіним та не передавати це питання до повноважень виконкому. 

"Ми просимо три тижні для того, щоб обдумати, як можна вирішити ці питання, щоб провести громадські обговорення, щоб всі громадські організації мали можливість вивчити відповідні документи" - каже він.

Нагадаємо, винесений на сесію проект ухвали передбачає схвалення меморандуму між ТзОВ "Оптима Фактор", АТП-1, ЛКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Львівводоканал» по повернення 28 мільйонів гривень, які місто заборгувало ЛАЗ. 

Вчора, 24 січня, міський голова зустрівся з активістами і спробував переконати їх в необхідності ухвалення документа, адже борг спричинив арешт автобусів АТП-1 і загрозу транспортному колапсу. 

ТзОВ "Оптима Фактор" - компанія, якій належить борг перед ЛАЗ. За попередньою інформацією, одним із засновників ТзОВ є дружина Чуркіна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...