Львівські каратисти стали найсильнішими в Україні

Фото НОК України у Львівській області
1/4
У Харкові вчора, 11 жовтня, завершився чемпіонат України з карате, участь у якому взяли 545 спортсменів з різних областей України. Про це інформує пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

В командному заліку першість вибороли представники Львівщини, які загалом у різних вікових категоріях здобули 13 золотих, 6 срібних і 10 бронзових медалей. В трійці лідерів також каратисти Одещини (11-12-19) і м.Києва (9-14-20).

Переможцями в індивідуальному куміте серед дорослих стали Соломія Кміть (до 50 кг), Діана Шостак (до 55 кг), Галина Мельник (до 68 кг) і Станіслав Горуна (до 75 кг). Всього ж розігрували 10 комплектів медалей.

Варто відзначити львів'янку Діану Шостак, яка у фіналі перемогла першу володарку олімпійської ліцензії у складі нашої збірної, зірку світового карате, одеситку Анжеліку Терлюгу.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, каратисти Львівщини — чемпіони України у розділі ката.