Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські рятувальники підписали угоду в межах програми ʺПольська допомогаʺ

Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
Фото ДСНС
1/3
Рятувальники Львівщини підписали партнерську угоду, щодо реалізації проекту в рамках програми ʺПольська допомогаʺ. Про це повідомили 14 вересня Гал-інфо у прес-службі ДСНС Львівської області.

14 вересня у ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась робоча зустріч в рамках реалізації проекту ʺРегіональні центри рятувальної підготовки, підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійної рятувальної служби в Україніʺ в рамках програми ʺПольська допомогаʺ. До Головного управління з робочим візитом завітали представники Головної школи пожежної служби, м. Варшава Рафал Матушкевіч та Рафал Антосік.

Під час зустрічі начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області підписав партнерську шестисторонню угоду, якою передбачено продовження реалізації на теренах України проекту ʺРегіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україніʺ в рамках програми ʺПольська допомогаʺ. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Львівському рятувальнику подякували за виконану роботу та подарували комплект засобів індивідуального захисту пожежника, а саме: теплозахисний одяг, каску, підкасник, пожежні рукавиці та захисне взуття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ