Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські школи отримали 251 набір для попередження COVID-19 від UNICEF Ukraine

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/2
У Львів прибув 251 набір підтримки у попередженні поширення COVID-19 від UNICEF Ukraine з освітньо-розважальними матеріалами на тему превенції поширення вірусу COVID-19 для дітей молодшої та старшої школи, у межах проєкту "Громада, дружня до дітей та молоді". Про це повідомили 23 грудня у пресслужбі ЛМР.

Так, набори містять навчально-інформаційні матеріали, за якими діти різного віку зможуть в ігровій формі вивчати заходи безпеки під час пандемії.

Такі набори, перш за все, необхідні:

— дітям, аби засвоїти важливі знання щодо поширення коронавірусної інфекції;

— вчителям, щоб вдосконалити свої знання в темі гігієни, охорони здоров'я та проводити уроки в розважальній формі.

№Перерви в освітньому процесі створюють ризики для майбутнього сьогоднішніх учнів. Ми повинні зробити все можливе для того, аби діти могли продовжувати повноцінне навчання. У тому числі, створюючи безпечні умови у школах та навчаючи дітей як можна захиститися від вірусу", — зазначила Лотта Сильвандер, голова офісу UNICEF Ukraine.

Набір підтримки у попередженні поширення COVID-19 від UNICEF Ukraine складаються з:

— розважального вмісту для дітей на тему захисту від вірусу COVID-19 — кілька настільних ігор, загадки, вікторини, розмальовки, стікер-паки;

— інформаційних матеріалів для вчителів — посібник, як розповідати дітям про нові норми гігієни №Урок про COVID-19"; календар-помічник.

Окрім цього, до наборів увійшли рекомендації для працівників щодо підтримки безпечного середовища у навчальних закладах, зокрема інформаційні матеріали з проведення дезінфекції у школах та вдома.

Довідка

Згідно з опитуванням директорів шкіл, яке ЮНІСЕФ проводив на початку навчального року, більше 60% навчальних закладів відчували потребу у навчальних матеріалах для учнів щодо правил безпеки під час пандемії. Лише 50% були упевнені, що зможуть забезпечити школи достатньою кількістю дезінфікуючих засобів для обробки поверхностей. Майже 20% зазначили, що у навчальних закладах постійно не вистачає мила, 40% говорили про нестачу паперових рушників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ