Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські школярі змагалися в інтелектуальній грі ʺВивчай! Знай! Дотримуйся!ʺ

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
1/7
З метою формування у дітей культури безпеки, свідомого ставлення до понять особистої та колективної безпеки, вивчення основних правил, що допоможуть уникнути біди, 26 листопада, відбувся загальноміський брейн-ринг ʺВивчай! Знай! Дотримуйся!ʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДСНС Львівської області.

Цей конкурс організували Львівський міський координаційно-методичний центр ʺГалицьке юнацтвоʺ спільно з Головним управління ДСНС України у Львівській області та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності.

В інтелектуальній грі взяли участь 30 команд з міських шкіл. У складі однієї команди було 5 учнів 3-4 класів.

Упродовж 6 турів учасники ʺмірялисяʺ знаннями та кмітливістю. Під час першого етапу - розминки, учасники відгадували загадки та заповнювали сітку кросворду аби відкрити заховане слово.

Далі для школяриків була підготовлена ʺгімнастика розумуʺ, під час якої перевірялись знання прислів'їв.

Під час наступного етапу, юні ерудити протягом 5-ти хвилин ділились своїми знаннями щодо причин виникнення пожеж.

У наступному турі школярі демонстрували обізнаність в знаках пожежної та техногенної безпеки.

Для практичного завдання організатори підготували доволі складне випробовування. Учасникам давалась можливість перевірити свої знання в природознавстві, а саме необхідно було розпізнати Їстівні та неїстівні гриби.

Завершальний конкурс передбачав використання ерудиції, логіки та уважності. Школярам запропонували вирішити екстремальну ситуацію, зокрема що необхідно б було зробити в першу чергу при обмороженні. Зазначимо, що більшість учасників знали як поводитися в небезпечній ситуації.

Усі учасники отримали приємні подарунки, позитивні емоції і тепер точно знатимуть, як діяти в екстремальних умовах.

Львівські рятувальники переконані, що школярі Львова поділяться отриманими знаннями зі своїми друзями й однолітками. Саме так формуємо безпечне суспільство та свідоме ставлення до питань особистої безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ