Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Львівський мистецький центр запрошує на виставку "Монументальна окупація"

У Львові покажуть виставку Олександра Грехова "Монументальна окупація".

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Це проєкт про пам’ятники відомим українським письменникам у Донецьку, Луганську, Ялті та Горлівці, які залишилися на окупованих Росією територіях та про наших громадян, які залишилися там же, які щодня перебувають поряд із цими небагатьма фізичними магнітами присутності України в їх містах.

У проєкті використовувалися фотографії з Google Maps, які додавали мешканці цих міст на карту з 2014 до 2021 рік.

«З кожним роком все гостріше стоятиме проблема реінтеграції, і важливо розуміти, що рухає людьми, наприклад, коли вони фотографують ці пам’ятники не тільки для себе, а й викладаючи фотографії в інтернет, які почуття та думки в них при цьому виникають, і як ми можемо з ними, після їх повернення, налагодити комунікацію», – зазначають автори проєкту.

Олександр Грехов створює постіронічні ілюстрації для медіа та соціальних проєктів з 2017 року. На його рахунку одна знищена виставка та понад 30 експозицій, на які ніхто не вчиняв замах. Співпрацював із різними культурними інституціями, міністерствами, благодійним фондом «Таблеточки», гуманістичним рухом UAnimals, Kharkiv та Kyiv Pride; виданнями Українська правда, The Ukrainians, Гендер в деталях, The Village Україна; компаніями Coca-Cola Ukraine, Сільпо, Promodo, Rozetka, Orner, Veterano Brownie та ін. Роботи зберігаються в фондах українських музеїв і приватних колекціях.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі (вул. Стефаника, 11) виставка експонуватиметься з 10 січня по 10 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ