Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’ян закликають не зривати, не купувати та не дарувати первоцвіти

Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради закликає мешканців громади бути свідомими – не зривати, не купувати та не дарувати первоцвіти, щоб зберегти їх природне біорозмаїття.

Краще милуватися першими весняними квітами у природніх умовах: у лісах, парках, лісопарках, закликають в ЛМР. 

Підсніжник, конвалія, білоцвіт весняний, сон-трава та шафран – це далеко неповний перелік ранньоквітучих рослин, які можна зустріти на території країни.

«На превеликий жаль, рослини, які віщують прихід весни, опинились на межі вимирання. Кожна рослина є живим ланцюгом біорізноманіття, а вимирання одного виду зумовлює вимирання інших.

Усі частини рослин виконують певні функції. У квітах утворюється насіння, зриваючи їх, ми не даємо можливості рослині розмножуватись і як наслідок її чисельність різко зменшується», – пояснюють в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міськради.

У Львівській міськраді нагадують, збір та продаж рідкісних ранньоквітучих рослин заборонені Законом України «Про Червону книгу України» та Кодексом України про адміністративні правопорушення і передбачають штраф.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ