Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на концерт «Класика Незалежності: музичний діалог»

У Lem Station 15 жовтня о 19:00 відбудеться мистецький проєкт «Класика Незалежності: музичний діалог». В рамках проєкту лунатиме музика сучасних українських композиторів в поєднанні з перфомансом Colloquim з елементами художньої пластики та світла.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

У програму концерту увійдуть твори сучасних українських композиторів, створених від 1991 року:  Валентина Сильвестрова, Святослава Луньова, Михайла Шведа, Олексія Ретинського, Золтана Алмаші, Марії Шишак та Анни Аркушиної.

Формат «діалогу» як лейтмотив проєкту, спрямований не лише між музикою та слухачами, композиторами та виконавцями, а також між поколіннями музикантів і способом взаємодії митців одне з одним.

Використання аудіофонограм, відеоінсталяції, художньої пластики та танцю буде втілено у перформансі Сергія Горобця як ще один елемент «діалогу».

Виконавці – відомі українські музиканти: Антоній Баришевський (фортепіано), Золтан Алмаші (віолончель), Vivere string quartet, Квітослава Созанська (голос), Юрій Данилов (фортепіано). Також у концерт беруть участь музиканти Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.

Авторка проєкту – музикознавиця та культурна менеджерка Ольга Лозинська.

Художник та режисер – Сергій Горобець.

Мета проєкту  – творча лабораторія для митців, що  заохочуватиме до створення нових форматів для звучання класичної музики та її синергії  в мистецькому просторі міста.

Проєкт відбувається за підтримки Львівської міської ради та в рамках конкурсу «Зробимо Львів кращим 2021».

Акредитація для журналістів: 

https://forms.gle/p9hGRfjfpBxPH2qMA

Реєстрація для безоплатного запрошення:  

https://forms.gle/qnCiyAYYXHjEjox57

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ