Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на музично-поетичний перформенс «POETY. Діалог поколінь»

У Львові відбудеться музично-поетичний симфоконцерт Соломії Чубай та оркестру «INSO-Львів» «POETY. Діалог поколінь», на якому відомих поетів покажуть з неочікуваного ракурсу. Захід проведуть 8 жовтня о 19:30 у Ennio Event Square.
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

 «POETY. Діалог поколінь» – літературно-музичний проєкт, ініційований Соломією Чубай, реалізований ГО «Львівський культурний центр» за підтримки Українського культурного фонду.

Учасники проекту розповідають про українських поетів-класиків, дні народження яких святкуємо цьогоріч, по-новому – у вигляді відео-дискусій за участі українських поетів різних поколінь, а також через музику.

Мета проекту – мотивувати людей говорити та думати про поетів не як про нудних хрестоматійних персонажів, а як про живих людей, які так само, як і ми, дружили, сумнівались, творили, бунтували, любили, та загалом жили своє життя.

Соломія Чубай презентуватиме свої нові пісні на вірші поетів-ювілярів Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Чайки Дніпрової, Юрія Клена, Павла Тичини, Олександра Ірванця, Юрка Покальчука, а також Грицька Чубая. Гратимуть з Соломією музиканти Ігор Гнидин – барабани, Олександр Главацький – гітара, Том Луголообі – клавіші, Андрій Кохан – бас-гітара та симфонічний оркестр «INSO-Львів» в супроводі відео-арту з фільмів за участі Івана Миколайчука та Богдана Ступки від художника Олексія Хорошка.

Вхід на подію вільний та потребує попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/0Whclif

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ