Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на відкриття проєкту "Вісь Сковороди"

Театральна платформа "ПАВА" та Шкільний театр УКУ "На Симонових стовпах" запрошують до відкриття нового проєкту "Вісь Сковороди". Знайомство відбудеться 14 травня о 17.00 год у холі Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького, що на вул. Стрийська 29 а. Проєкт реалізовується за підтримки House of Europe.

Проєкт "Вісь Сковороди" присвячений акторській та музичній лабораторії з дослідження притчі Сковороди "Убогий жайворонок" та барокових піснеспівів, що були характерні для епохи мандрівного філософа. Важливим завданням творчої майстерні є постановка вистави з однойменною назвою та прокладення гастрольного маршруту із Заходу на Схід України, що й стане ключовим елементом проєкту, отримавши назву осі Сковороди.

Під час зустрічі гості зможуть зануритись в атмосферу бароковості та естетики сковородинівського часу, організатори поділяться деталями проєкту та першого його етапу – кастингу. Гості презентації матимуть нагоду почути бароковий спів та гру на кобзі львівського музиканта та актора Андрія Сілецького. А також долучаться до висадки першого дуба "Сковороди". З музиками спільноти "Дриґ" слухачі матимуть можливість стати безпосередніми учасниками дійства, адже опісля музиканти проведуть майстер-клас з українських народних танців біля молодого дубочка. І головне – презентація стане прекрасною нагодою до частування живим хлібом і словом.

"Вісь Сковороди" – це мандрівна театральна майстерня, яка є спробою дослідження й занурення в культуру епохи бароко. Адже бароковий пласт культури є одним із найвиразніших та найвагоміших в Україні, що творить місток діалогу із Західною Європою. Також майстерня зосереджується на розкритті знакової постаті для української культури Григорія Сковороди крізь театральне дійство, спів та музику.

"ПАВА" (PAWA) - громадська організація, є відкритою театральною платформою для організації мистецьких, освітніх та духовних акцій. Виникла на ґрунті Шкільного театру УКУ, в стінах Українського Католицького Університету у 2020 році. Ключовою ідеєю “ПАВи” є творення сучасного мистецького інтермедіального простору на перетині трьох засадничих векторів: мистецького, освітнього та духовного.

Посилання на подію у Facebook.

Контактна особа: Діана Горбань, 0682217683

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ