Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’янам запропонують „ніч у бібліотеці”

У Львові проходитиме велика акція «Ніч у бібліотеці. Незвичайні пригоди в книжкових світах» - повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Як повідомили у центральній дитячій бібліотеці, саме з цієї акції розпочнеться Всеукраїнський Тиждень дитячого читання, який триватиме з 23 до 31 березня. Саме дійство відбудеться в ніч з 22 на 23 березня в часі з 21.00 до 7.00 години в Центральній дитячій бібліотеці міста Львова.
Серед програми ночі, буде проводитись: бібліо-хвиля «Мелодія ночі», година кіномана «Казки на ніч», стрес-досвід «Найстрашніша історія» та експрес-тренінг «Я нічого не боюся». Також програму доповнять веселі конкурси, вікторини, мистецькі хвилини, тести. Протягм ночі працюватимуть експрес-бістро «Веселі хробаки» та «Старий казан».
«Працівники бібліотеки намагаються вийти за межі бібліотечних стандартів, знайти щось нове та цікаве. Використовуючи досвід колег, бібліотекарі прагнуть реалізувати якомога більше корисних акцій та конкурсів, адже розуміють, що в сучасному світі це закономірно та природно», - розповіла директор центральної дитячої бібліотеки Валентина Галушко.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ