Львів’янка Ангеліна Лисак пробилася у "бронзовий фінал" ЧЄ з боротьби

Ангеліна Лисак потрапила у "бронзовий фінал" чемпіонат Європи з спортивних видів боротьби, який проходить у Римі.
Ангеліна Лисак

За інформацією Відділення НОК України у Львівській областісьогодні, 13 лютого, в Римі (Італія) на чемпіонаті Європи зі спортивних видів боротьби найкраща спортсменка Львівщини за підсумками січня 2020 року Ангеліна Лисак (до 59 кг) у втішній сутичці з рахунком 10:0 перемогла угорку Рамону Галамбос і пробилася у "бронзовий фінал", де сьогодні ввечері зустрінеться з німкенею Лаурою Мертенс.

Ще в фіналі за третє місце сьогодні позмагається Алла Черкасова (до 68 кг). А от Оксана Лівач (до 50 кг) і Соломія Винник (до 55 кг) сьогодні поборються за золоті медалі.

Додамо, що сьогодні стартувала на чемпіонаті Європи Юлія Ткач (до 62 кг). Вона на даний час виграла одну сутичку і пройшла до півфіналу.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, українка Ярослава Магучіх виграла вже третій турнір у цьому році.