Львів’янки стали срібними призерками Кубку України з фехтування на шпагах

Львів’янки стали срібними призерками Кубку України з фехтування на шпагах в командних змаганням. Про це повідомили 26 вересня у відділенні НОК України у Львівській області.

Сьогодні, 26 вересня, в Києві командними змаганнями завершився Кубок України з фехтування на шпагах. Збірна Львівщини у змаганні жіночих команд посіла друге місце.

За нашу команду виступали Софія Слюсарєва, Дарія Садова, Юлія Свистіль і Ксенія Пантелеєва. Остання, нагадаємо, вчора впевнено виграла Кубок України в особистих змаганнях.

У фіналі командних змагань львів'янки з рахунком 27:45 поступилися потужній столичній команді КМШВСМ 1 (Вероніка Булко, Олена Кривицька, Джоан-Фейбі Бежура, Влада Харькова). А на шляху до фіналу наші дівчата перемогли дві столичні команди і дніпрянок. Третє місце посіла команда КМШВСМ 2 (м.Київ).