Львів’яни успішно виступили на чемпіонаті Європи із кульової стрільби

Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА
1/3
Чемпіоном Європи у вправі МП-6 серед чоловіків у командному заліку - став львів’янин Павло Коростильов разом з партнерами по команді Віктором Банькіним та Олегом Омельчуком. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У стрільбі з пістолету на 50 метрів серед змішаних команд друге місце зайняли львів'янин Павло Коростильов та Оксана Ковальчук , третє місце у цій вправі також в активі збірної команди України у складі Олени Костевич та Олега Омельчука.

Юрій Колеснік зайняв 3 місце в особистому заліку серед юніорів у вправі МП-5.

У вправі МП-8 серед юніорів у командному заліку - львів'яни Юрій Колесник, Руслан Плескун, Назарій-Орест Козій стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи.

Нагадаємо, українські паралімпійці завоювали 55 медалей на чемпіонаті світу з плавання.